TIMING DRIVE

Schéma "TIMING DRIVE" pre model KTM Enduro 350 EXC-F 2012 (EU)

TIMING DRIVE
1 TIMING CHAIN GUIDE TOP 11,94 €
77236004000
3 CAMSHAFT GEAR SCREW 08 11,76 €
77036012100
4 CAMSHAFT GEAR 73,98 €
77236011000
5 BALL BEARING 6004 NR C3 ´05 10,20 €
0625060043
6 CAMSHAFT INTAKE 205,56 €
77536009000
8 CAMSHAFT EXHAUST W. DEKO CPL 205,56 €
77536010044
9 AUTO DECOMPRESSION 16,08 €
77236015000
10 AUTO DECO WEIGHT 57,30 €
77036016100
11 SPRING FOR AUTO DECOMPR. 2,94 €
77236017000
12 BUSHING SCREW AUTODEC. 4,80 €
77236019000
14 TIMING CHAIN GUIDE 11,94 €
77236001000
15 BUSHING SCREW M6 5,82 €
77236001160
17 BUSHING SCREW M8 1,56 €
77236002060
18 NEEDLE ROOLER NRB 3.5X29.8-G2 1,26 €
0402035298
19 SECURING PROTECTION 2,10 €
77236005000
20 TENSIONING RAIL 14,64 €
77236002000
21 VENTILATION GEAR CPL. 7,14 €
77236082000
22 HH COLLAR SCREW M6X40 TX30 1,38 €
0025060406
23 HOLDING BOLT M24X1,5 12,48 €
77336008000
24 CU SEAL-RING DIN7603 A24X29X2 1,26 €
0603242920
25 CHAIN ADJUSTER HYD. 05 56,82 €
77036003000
26 O-RING 18,00X2,00 NBR 70 0,96 €
0770180020
28 NEEDLE ROL.DIN5402 NRB 4X9,8 1,26 €
0402040980
29 WOODRUFF KEY DIN6888-3X3,7 0,72 €
0888030037
30 TIMING VALVE TWIN WHEEL 85,80 €
77236076000
31 TIMING CHAIN 73,44 €
77236013000
32 BALL BEARING 6202 C0 2 10,20 €
0625062022
33 NEEDLE BEARING NK16/16 12,78 €
77230058000
34 CIRCLIP 30X1,2 1,14 €
0472300120
35 WATER PUMP ROTOR 4,68 €
81235055020
36 CAP NUT M6 STAINLESS STEEL 0,72 €
61230045000
38 SHAFT SEAL RING 15X30X4.5 BAUD 4,50 €
07601530451
39 GASKET FOR WATER PUMP COVER 3,84 €
77235053000
40 WATER PUMP COVER 31,98 €
77235052000
41 HH COLLAR SCREW M6X25 TX30 1,38 €
0025060256
43 CU-SEAL RING DIN7603-6X10X1 1,02 €
0603061001
44 O-RING 10,00X1,00 NBR 70 SH 0,96 €
0770010010
45 SCREW PLUG 4,26 €
77236080000
46 WEAR BUSHING WAPU 15,48 €
77236072020
47 O-RING 9x1,5 V80 SH 0,96 €
07700900151
48 ANGLE PIECE F. BREATHER SYSTEM 2,70 €
77236081000
49 DISC WATER PUMP 4,20 €
81235055110
50 BALANCER SHAFT CPL. 213,24 €
77536072033
51 WATER PUMP REP. KIT 11-14 35,04 €
77235055010

Ostatné schémy pre tento model - rám


Ostatné schémy pre tento model - motor