SWING ARM

Schéma "SWING ARM" pre model KTM Enduro 350 EXC-F 2012 (EU)

SWING ARM
2 SWING ARM CPL. PDS 2011 784,14 €
51504030044
4 BUSHING F. CHAIN SLIDING PR.07 2,88 €
77304066050
5 EJOT SPIRAL SCREW SF M5X10-K 1,38 €
0009050106
6 BRAKE HOSE GUIDE LOWER 07 2,82 €
77313047000
7 SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9 0,72 €
59009062013
8 BUCKET F. SHAFT SEAL RING 03 8,16 €
54804034000
9 SHAFT SEAL RING 25X32X7 4,50 €
0760253270
10 BUSHING SLEEVE F. SWING ARM 03 8,16 €
54804032000
11 NEEDLE BEARING HK 2216 7,68 €
58033097000
12 STOP DISK 22,2X31,7X1 2,04 €
54603036000
14 CHAIN GUIDE CPL. 32,16 €
78004070100
15 SPECIAL SCREW M6X19 WS=8 10.9 1,14 €
59009062019
16 HH COLLAR SCREW M6X50 TX30 1,56 €
0025060506
17 INSERTION NUT F. CHAIN GUIDE 8,16 €
77304070030
18 PIVOT BEARING+BUSH. PDS '11 40,32 €
50304090144
20 CHAINGUARD 16,56 €
78104060000
21 SELF LOCKING NUT M6 10.9 0,78 €
56509064100
22 EJOT PT SCREW K60X20 WS=6 1,38 €
0017060203
23 WASHER DIN9021-A 6,4 0,66 €
0021060003
25 SWINGARM BOLT M16X1,5 07 53,88 €
77304037000
26 SELF LOCK.NUT M16X1,5 WS=19 03 9,42 €
54804038000
27 CLOSING COVER 3,30 €
77204041000
28 CHAIN SLIDING GUARD KIT 11-15 22,26 €
51504066044
29 PRESS IN NUT M6 STEEL ZINC 2,04 €
54603055051
97 CHAIN PROTECTION KIT EXC 12-14 17,46 €
78104060010
98 CHAIN GUIDE KIT REAR 08-14 41,04 €
77304070310
99 SWINGARM REPAIR KIT 05-15 59,70 €
54804230210

Ostatné schémy pre tento model - rám


Ostatné schémy pre tento model - motor