SEPERATE ENCLOSURE

Schéma "SEPERATE ENCLOSURE" pre model KTM Enduro 350 EXC-F 2012 (EU)

SEPERATE ENCLOSURE
0 AIR FILTER OIL 100ML
00062030019
0 Diel číslo 00063004202
00063004202
0 SPECIAL SCREW T60 6X30 WS=6 1,38 €
0017060303
0 FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20 2,88 €
0019080206S
0 HH COLLAR SCREW M5X12 TX30 1,38 €
0025050126
0 SCREW FOR PLASTIC 50X18 T20 1,38 €
0081250181
0 CYL.HEAD SCREW DIN0084-M 4X22A 0,96 €
0084040223
0 WASHER DIN0125-A10,5 0,72 €
0125100003
0 LOCK WASHER DIN6797-J10,5 ZI 0,72 €
0797100003
0 HEXAGON NUT DIN0934-M 4 0,78 €
0934040003
0 ADAPTER FOR FLASHER SWITCH '98 2,64 €
13011070060
0 DOCUMENTS BAG 2006 11,82 €
312305
0 KTM BALLPOINT ORANGE 0,66 €
312313
0 CUSTOMER WELCOME LETTER 1,08 €
3210039
0 POWER WEAR POCKET FOLDER 2011
3212319DE/GB
0 PP OFFROAD POCKET FOLDER 2011
3212321DE/GB
0 BULB 12V 5W (W2,1X9,5D) PHIL. 1,80 €
49011435100
0 FRONT SPROCKET 13-T 15,30 €
50033029013
0 FLASHER SWITCH CEV '98 20,04 €
50311029000
0 FLASHER CPL. FR.L/S RE.R/S 09 21,42 €
54814025200
0 FLASHER CPL. FR.R/S RE.L/S 09 21,42 €
54814026200
0 REAR MIRROR L/S 28,56 €
58012040000
0 CLAMP FOR MIRROR '94 16,86 €
58012040150
0 REAR MIRROR R/S 28,56 €
58012140000
0 CONTACT WASHER M6 VSV-K6 0,84 €
58411098100
0 REFLECTOR RED LC4 '98 4,74 €
58412080000
0 HH COLLAR NUT M10X1,25 WS=13 1,32 €
58414030000
0 LICENSE PLATE ILLUMINATION 07 12,60 €
75014047000
0 WIRING HARN. LIC. PLATE ILLUM. 10,50 €
76511078000
0 BAR PAD CPL. 17,88 €
77202002144
0 PLASTIC FRAME PROTECTION SET 32,16 €
77203094000
0 SPARK PLUG WRENCH 14,58 €
77229072000
0 BATTERY 12V 3AH YTX4L-BS 86,70 €
77311053000
0 PLUG SCREW M12X1,25 WS17 6,06 €
77405009065
0 REAR FLASHER WIR. HARNESS 12 22,20 €
77411081000
0 FOOTREST L/S + R/S CPL. 09 78 €
78003040033
0 FLASHER BRACKET EXC 08 21,42 €
78014033000
0 HANDGUARDS CPL.LE+RI ORANGE 42,66 €
7810297900004
0 NUMB.PLATE CARRIER BOTTOM 20,22 €
78108016050
0 WASH CAP SET 9,78 €
81212016000
1 OWN.MAN. 350 EXC-F/XCF-W 2012
3211721EN
29 TOOL KIT 2012 41,52 €
54829099100
30 GRIP ORANGE B&F
53012028200
31 WRENCH SW=17/21/27/32 B&F 10,02 €
50329080100
33 T-WRENCH WS=6/8/10/TX45/SK4X1 12,78 €
60029070300
34 SPOKE-SPANNER WS 7/10 7,02 €
50329072000

Ostatné schémy pre tento model - rám


Ostatné schémy pre tento model - motor