FRONT FORK DISASSEMBLED

Schéma "FRONT FORK DISASSEMBLED" pre model KTM Enduro 350 EXC-F 2012 (EU)

FRONT FORK DISASSEMBLED
3 ADJUSTING KNOB + SCREW 2,40 €
48600812S
4 Cross countersunk head screw M4x8 1,80 €
48600481
5 O-ring 3x1,5 NBR70 0,96 €
48600046
6 O-ring 45x2 NBR70 siliconized 1,38 €
46810340
12 Fork outer tube 49,13x577 dt54 db60 natu 251,46 €
48600736
13 Fork protection ring 62,1mm 6,78 €
48600698
15 Guide bushing 48x52x12 7,98 €
48601009
16 Supportwasher 50x57,6x1,5 4,38 €
48600013
17 Shaft seal SKF 48x57,9x9 green 15,30 €
48600969
18 Snap ring SB58x1,5 acc drawing 2,70 €
48600070
19 DUST SEAL DL D48 SKF 15,30 €
48600968
22 Guide bushing 47x49x20 7,98 €
48601008
24 Stop 12,4x31,9x200 cpl. 33,54 €
48600557S
30 Adjustment tube 6x520 5,88 €
48600559
31 Piston rod 12x554 73,44 €
48600568
33 ADJUSTER NEEDLE 07 4,62 €
48600277
34 O-RING 2X1,5 NBR 0,96 €
48600298
35 Spring (5,4) 4-23 rebound 2,52 €
48600444
36 Washer 32x42x2,5 plastic 4,26 €
48600113
38 SPRING 3,8N/MM SET D=4,9MM 119,34 €
91410012S
38 SPRING 4,0N/MM SET D=5,0MM 128,34 €
91410013S
38 SPRING 4,2N/MM SET D=5,0MM 119,34 €
91410014S
38 SPRING 4,4N/MM SET D=5,1MM 119,34 €
91410015S
38 SPRING 4,6N/MM SET 119,34 €
91410016S
39 INTERM. RING 26,2 X 43 X 3 7,68 €
48600021
40 Spring retainer 12,3x19x1,25 rebound 3,54 €
48600525
42 SCREW SLEEVE M27X0,8 14,58 €
48600830S
43 O-ring 6x1,2 NBR70 0,96 €
48600299
44 REBOUND SPRING L=32 C=17 4,26 €
48600511
45 Tap 6x46 rebound 9,06 €
48600576
47 Spring (11,4) 0,4-8 valve 1,92 €
48600382
51 Piston ring 21x23x5 12,72 €
48600455
52 Piston 6,07x22,7x13 16,92 €
48600575
55 Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound 2,10 €
40540486
57 ADAPTER SLEEVE D23/D28 9,84 €
48600764
58 Tube 23x350 31,68 €
48600763
59 O-ring 46x2 NBR70 siliconized yellow 1,38 €
48600048
60 AXLE CLAMP L/S + TUBE CPL. 291,72 €
48600860SA2
61 AXLE CLAMP R/S + TUBE CPL. 09 291,72 €
48600861S1
62 HH collar screw M8x25 2,70 €
0025080256
63 CHECK VALVE NUT M6X0,5 D=2 4,74 €
48600163
64 Spring (8,5) l6,5 valve 2,28 €
48600202
69 TAP COMPRESSION KPL. 34,44 €
48600586E
71 PISTON COMPRESSION D=27,9 37,68 €
48600047
72 O-ring 21x2 NBR70 1,14 €
46811499
73 O-ring 24x2 NBR70 1,14 €
35480320
81 COPPER WASHER 29,5X33,5X1 1,14 €
48600004
82 RUBBER CAP D=35MM 1,14 €
48600141
83 FORK OIL SAE4 5L 110,34 €
48601166S1
85 PRE-LOAD ADJ. M51X1,5 09 50,52 €
48600431S2
86 SPACER 42X26,5X2,5 6,78 €
48600036
86 Preload bush 26,5x42x5 6,78 €
48600037
86 SPACER 42X26,5X10 6,78 €
48600038
86 Preload bush 26,5x42x1,5 6,78 €
48600053
98 SILICONE GREASE F. DUST STRI 35,88 €
T511
99 SXS SERVICE KIT 82,14 €
R14020

Ostatné schémy pre tento model - rám


Ostatné schémy pre tento model - motor