SHIFTING MECHANISM

Schéma "SHIFTING MECHANISM" pre model KTM Enduro 350 EXC-F 2012 (EU)

SHIFTING MECHANISM
1 SHIFT FORK 5./6.G. 54,84 €
54834201000
2 SHIFT FORK 2./4.G. 54,84 €
54834202000
3 SHIFT FORK 1./3. G. 54,84 €
54834203000
4 NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8 1,26 €
0402061480
5 SHIFTING SHAFT CPL. 03 80,34 €
54834005044
7 PRESSURE SPRING 0,9MM 1,92 €
58038023200
8 SLIDING PLATE CPL. 5,58 €
54634008044
9 TENSIONING SPRING 0,8MM 1,62 €
56534013100
10 SPRING GUIDE 4,32 €
54634020000
11 BALL BEARING 6903 C4 10,20 €
0625069034
12 SHIFTING DRUM 80,34 €
54834212000
13 BALL BEARING 61805 C3 14,28 €
0625618050
14 RETURN SPRING 03 2,46 €
54834014000
15 SHIFT LOCATING DRUM CPL. 40,80 €
77234015000
16 AH SCREW DIN0912-M 6X35 0,96 €
0912060353
17 INT. TORX FLAT HEAD M5X10 10.9 1,56 €
0019050106
18 RETAINING PLATE F. CS BEARING 3,18 €
75030085000
19 SHIFT. RAIL MAIN SHAFT 250/300 7,68 €
54834019000
20 SHIFT. RAIL C. SHAFT 250/300 9,18 €
54834020000
23 ARRESTING LEVER SPRING 03 1,74 €
60034023000
24 LOCATING LEVER CPL. 08 17,16 €
50334024144
25 SLEEVE FOR LOCKING LEVER 2,34 €
54634052300
26 WASHER DIN9021-A 5,3 0,66 €
0021050003
27 HH COLLAR SCREW M5X20 TX30 1,38 €
0025050206
31 SHIFT LEVER CPL.RACING 2000 55,08 €
59034031000
32 STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250 18,36 €
54634131000
33 BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER 3,18 €
54634031050
34 SHIFTING LEVER SPRING 250 1,92 €
54634032100
35 STOP DISK 14X30X1 1,80 €
54634050000
36 NEEDLE BEAR.HK 1412 14X20X12 3,66 €
54632095000
37 SHAFT SEAL RING 14X24X6 B 3,72 €
0760142460
38 STEEL WASHER 6,4X17X3 1,38 €
50232050001
39 PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK 1,44 €
50233041000
40 SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9 1,14 €
59009062016

Ostatné schémy pre tento model - rám


Ostatné schémy pre tento model - motor