WIRING HARNESS

Schéma "WIRING HARNESS" pre model KTM Enduro 350 EXC-F 2012 (EU)

WIRING HARNESS
1 WIRING HARNESS EFI VMT. EU/AUS 395,28 €
78111075033
2 WIR.HARN.LIGHT EFI KPL. EU 12 53,88 €
78111079000
3 VOLTAGE REGULATOR 139,74 €
78111034000
4 CABLE TIE 140/2,5MM BLACK 0,12 €
44011076140
4 CABLE TIE 200/3,6MM BLACK 0,18 €
44011076200
4 CABLE TIE 300/4,8MM BLACK 0,24 €
44011076305
5 CABLE GUIDE 3,90 €
83013026000
6 WIRING HOLDER 16MM 2,34 €
57013072100
7 FLASHER UNIT 97 23,70 €
44611207200
8 BRACKET FOR FLASHER RELAISE 2,64 €
58211031100
10 COLLAR SCREW M6X12 TX 1,38 €
0023060123
12 BULB 12V 2,3W (W2X4,6D) 0,90 €
49111425200
14 DUMMY PLUG AN 4-PIN 6,42 €
81211096000
16 GROUND CABLE D=6MM L=140MM '97 10,14 €
58411097100
17 CONTACT WASHER M6 VSV-K6 1,98 €
58411098100
18 EJOT SPIRAL SCREW SF M5X10-K 1,38 €
0009050106
19 SELF LOCK. NUT DIN0985-M 6 0,90 €
0985060003
20 PROTECTION CAP F. STARTER ENG. 3,24 €
77240099000
21 STARTERCABLE 700 MM '97 17,28 €
58411059100
22 STARTER RELAY 12V '99 51,48 €
58211058000
23 FUSE 20 A 1,44 €
58011109120
24 RELAY CM1A-R-12V-H80 07 14,28 €
61111057000
25 WIRING HARNESS BATTERY DUKE'99 15,12 €
58711086000
26 BATTERY 12V 3AH YTX4L-BS 86,70 €
77311053000
27 RUBBER L=145MM 5,64 €
50303018000
28 BATTERY BOX 19,32 €
77211055000
29 EJOT PT SCREW K60X20 WS=6 1,38 €
0017060203
30 AH OVAL SCREW ISO 7380 M 6X8 0,96 €
0902060083
35 DC HORN 12V 07 23,88 €
50311060200
36 HORN BRACKET EXC 08 6,42 €
78011061000
37 WASHER DIN0125-A 5,3 0,72 €
0125050003
38 HEXAGON NUT DIN0934-M 5 0,78 €
0934050003

Ostatné schémy pre tento model - rám


Ostatné schémy pre tento model - motor