CYLINDER HEAD

Schéma "CYLINDER HEAD" pre model KTM Enduro 350 EXC-F 2012 (EU)

CYLINDER HEAD
1 CYLINDER HEAD CPL. 576,84 €
77236020044
2 CYLINDER HEAD GASKET 36,72 €
77230036000
3 VALVE COVER 54,84 €
7723605200033
4 VALVE COVER GASKET 10,74 €
77236053000
5 VALVE COVER SCREW 2,64 €
77336054150
6 RUBBER GASKET FOR SCREW 05 6,06 €
77036054050
7 VALVE GUIDE INTAKT 16,86 €
77236025001
8 INSERT SPARK-PLUG SHAFT 13,98 €
77236075000
9 GASKET SPARK-PLUG SHAFT 2,34 €
77336053050
10 O-RING 1,5x26 0,96 €
0770260015
11 HH COLLAR SCREW M7X1X42 1,32 €
77330067142
12 O-RING 9X1,5 NBR 0,96 €
0770090015
13 SCREW PLUG 4,26 €
77236080000
14 COLLAR NUT M10X1,25 SW13 1,32 €
77336088210
15 WASHER 19X10,5X2,5 2,58 €
77336089010
16 STUD SCREW M10X1,25 6,48 €
77230044000
17 OIL JET 50 05 5,94 €
60030063050
21 CONNECTION RUBBER EFI 16,56 €
77236044000
22 HOSE CLAMP GEMI 63MM 05 6,30 €
61036047000
23 NEEDLE ROLLER DIN5402 5X9,8 1,26 €
0402050980
24 O-RING 10,00X2,00 SILCONE 0,96 €
0770100020
25 TEMPERAT.-SENSOR WATER LC8 02 28,56 €
60011252000
26 SCREW PLUG 5,64 €
59030296000
27 SCREW IN NOZZLE M20X1,5 6,18 €
58030010200
28 GASKET EXHAUST FLANGE 6,72 €
77236041000
29 ENGINEFLANGE 27,54 €
77236139000
30 HH COLLAR SCREW M6X16 TX30 1,38 €
0025060166
31 COLLAR NUT M6X1 SW8 8,64 €
77336088106
32 WASHER DIN0125-A 6,4 0,72 €
0125060003
33 STUD SCREW M6 9 €
77330043000
34 ENGINE BREATHER TUBE 7,08 €
77538087000
35 YDNAC-CLAMP 10173 (16MM) '98 0,78 €
58431082100
40 HOSE CLAMP GEMI 58MM 6,30 €
77236048000

Ostatné schémy pre tento model - rám


Ostatné schémy pre tento model - motor