REAR WHEEL

Schéma "REAR WHEEL" pre model KTM Enduro 350 EXC-F 2012 (EU)

REAR WHEEL
1 REAR WHEEL 2,15X18''EXCEL 11 482,46 €
51510001044
2 REAR WHEEL HUB CPL. 201,96 €
78010010144
3 BUSH. SPACER TUBE 121,5MM 01 19,08 €
59010011000
4 GR.BALL BEAR.6005 DDU2CG23S6NM 10,20 €
0625060058
5 CIRCLIP DIN0472-47X1,75 1,14 €
0472047175
6 SHAFT SEAL RING 32X47X7 BSL 4,50 €
0760324771
7 BUSHING FOR HUB 08 15,66 €
78010016000
8 SPOKE M4,5X193- 18'' 11 3,24 €
77110071193
9 SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11 1,32 €
77109072000
10 REAR RIM 2,15''X18''EX. AL7 164,22 €
51510070000
11 BRAKE DISC REAR 220 89,76 €
77310060000
12 SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9 0,72 €
59009062013
13 RIM BAND 18'' AND 19'' 7,38 €
50310073200
15 REAR WHEEL REP. KIT 56,70 €
78010015000
19 REAR SPROCKET 38-T 35,70 €
58310051038
19 REAR SPROCKET 42-T 35,70 €
58310051042
19 REAR SPROCKET 40-T 35,70 €
58310151040
19 REAR SPROCKET 45-T 35,70 €
58310151045
19 REAR SPROCKET 48-T 35,70 €
58310151048
19 REAR SPROCKET 49-T 35,70 €
58310151049
19 REAR SPROCKET 50-T 35,70 €
58310151050
19 REAR SPROCKET 51-T 35,70 €
58310151051
19 REAR SPROCKET 52-T 35,70 €
58310151052
21 COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X26 2,88 €
0019080266S
22 HEXAGON NUT DIN EN1661 M8 SW13 0,78 €
06923080003
23 CHAIN DID 118 ROLLS 107,10 €
78010167118
24 CONNECTING LINK F. 78010167118 7,44 €
78010166000
33 RIM LOCK VM3 (2.15'') 14,46 €
54010100100
34 NUT FOR WHEEL HOLDER '96 1,26 €
50310090050
38 PLUG FOR RIM 2,22 €
55003135000
39 COVERING CAP SFL16 1,20 €
50210086000
40 WHEEL SPINDLE RE. CPL.265MM 07 53,88 €
77310085044
41 CHAIN TENSIONER R/S 2000 11,46 €
50310084000
42 SCREW M10X1,25X50 WS=10 4,86 €
50304040100
43 HH COLLAR NUT M10X1,25 WS=13 1,32 €
58414030000
44 HEXAGON NUT M20X1,5 '98 5,16 €
50310099000
98 DRIVETRAIN KIT EXC-F 142,32 €
00050002007
98 DRIVETRAIN KIT EXC-F 14T/52T 142,32 €
00050002010
99 SPOKE KIT REAR 18'' 12 98,52 €
00050000957

Ostatné schémy pre tento model - rám


Ostatné schémy pre tento model - motor