FRAME

Schéma "FRAME" pre model KTM Enduro 350 EXC-F 2012 (EU)

FRAME
1 FRAME BLACK M. ''775L1'' 1 405,08 €
7750300110033
2 SUB FRAME SX 299,88 €
77203002000
3 SUB FRAME APPLICAT. LEFT 08 11,58 €
78003002010
4 SUB FRAME APPLICATION R/S 08 11,58 €
78003002020
5 REINFORCING 350 EXC-F 2012 17,16 €
77503013000
6 RUBBER CABLE TIE 75MM 03 2,22 €
60011093075
7 TANK REST RUBBER 8,34 €
77207012000
8 SPECIAL SCREW M8X26 WS=10 1,98 €
59001037000
9 WIRING HOLDER 16MM 0,84 €
57013072100
10 STEERING HEAD LOCK 08 28,92 €
78003035000
11 HEXAGON NUT DIN0934-M 8 0,78 €
0934080003
12 ENGINE BRAC.SCR. M10X115 8,46 €
77203014000
13 WASHER 8,5X18X1 INOX 2,04 €
77003013050
14 FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20 2,88 €
0019080206S
15 CYLINDER HEAD SCREW M8X44 2,16 €
56530079000
16 BLIND PLUG-IN NUT M5 WN 22A 03 2,22 €
54803092050
17 CABLE TIE 300/4,8MM BLACK 0,36 €
44011076305
18 COU.SUNK SCR. AH ISO7380 M5X25 0,96 €
0738050250
19 BUSH F. FRAME PROTECTION 03 3,72 €
54803092060
20 CABLE TIE 140/2,5MM BLACK 0,36 €
44011076140
25 SELF LOCKING NUT M8 10.9 0,78 €
54310086200
26 SELF LOCKING NUT M10 CU WS=14 0,72 €
54310086100
27 HH collar screw M8x30 2,70 €
0025080306
29 HH COLLAR SCREW M6X25 TX30 1,38 €
0025060256
36 FOOTREST L/S 08 32,16 €
78003040050
40 FOOTREST R/S 08 32,16 €
78003041050
41 BOLT FOR FOOT PED 03 7,02 €
54803044000
42 FOOTREST SPRING L/S & R/S 3,36 €
54603041000
43 WASHER DIN0125-A10,5 0,72 €
0125100003
44 PIN DIN0094-3,2X25 STEEL 0,60 €
0094032253
45 FOOTREST L/S + R/S CPL. 09 78 €
78003040033
46 ANGEL PIECE '97 3,48 €
50303089000
47 PVC-HOSE 7X10 PER METER 3,60 €
55007016001
50 SPROCKET COVER 350 SX-F 14,64 €
77203096000
59 CHAIN SLIDER LOWER PART CPL. 7,68 €
77203053000
62 BLIND RIVET NUT EM6-60LF/HX 2,04 €
77303139000
63 PLASTIC FRAME PROTECTION SET 32,16 €
77203094000
64 CHAIN SLIDING KIT BELOW CPL.11 9,36 €
77203053010
99 SPROCKET COVER KIT 15,60 €
77203096010

Ostatné schémy pre tento model - rám


Ostatné schémy pre tento model - motor