LUBRICATING SYSTEM

Schéma "LUBRICATING SYSTEM" pre model KTM Enduro 350 EXC-F 2012 (EU)

LUBRICATING SYSTEM
1 OIL PUMP SHAFT 20,88 €
77238102000
2 OILPUMP ROTOR 12MM G-95R/003 26,46 €
59038011012
3 ROTOR-SET CPL. 22MM 38,94 €
61238111000
4 OIL PUMP GEAR 14T 08 3,18 €
77038001100
5 OIL PUMP COVER SUCTION PUMP 17,04 €
78038004000
6 OIL PUMP COVER R/S 7,32 €
77238003100
7 HH COLLAR SCREW M6X16 TX30 1,38 €
0025060166
8 CYLIND. SCR. DIN6912 M5X12 8.8 1,14 €
0984050123S
9 AXIAL-CIRCLIP 1,56 €
77238061050
11 OIL FILTER COVER 08 8,34 €
77338041200
12 OIL FILTER 7,38 €
77338005100
14 NEEDLEROL.DIN5402 NRA 2,5X19,8 1,26 €
0402251980
15 NEEDLE ROLLER DIN5402 2,5X11,8 1,26 €
0402251180
16 NEEDLE ROLLER NRB 4X15,8 G2 1,26 €
0402041580
17 OILPUMP IDLER GEAR 08 4,74 €
77038006100
18 SHIM WASHER DIN0988-12X18X0,50 0,72 €
0988121805
19 CIRCLIP DIN0471-12X1 0,96 €
0471120010
20 O-RING 33,05X1,78 1,14 €
07703305178
21 PLUG M20X1,5 WS=13 9,18 €
59038017000
22 OIL SCREEN 11,22 €
59038016100
23 O-RING 12,5X1,5 NBR 0,96 €
0770125015
24 O-RING 17,17X1,78 GLO 0,96 €
0770020170
25 STOP DISK 8,1 X 15 X 0,5 0,78 €
58038007755
26 TAB WASHER DIN6799-RS 6,0 0,72 €
0799060000
28 O-RING 44,00X2,00 VITON 2,70 €
0770440020
29 CYL. SCREW DIN6912 M5X16 8.8 1,14 €
0984050163S
30 INT. TORX OVAL HEAD M 5X10 8.8 0,96 €
0018050103
31 BUSHING PIN 4,80 €
77038013100
32 OIL INTAKEPIPE 4,32 €
77038022000
41 BALL DIN5401-9 0,72 €
0401090003
42 PRESSURE SPRING L=25MM D=1MM 2,46 €
58038023300
43 CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1,5 1,02 €
58038022000
44 PLUG DIN0908-M12X1,5 2,76 €
0908120153
45 O-RING 1,5x11 SILICON 2,28 €
0770110015
46 HOLDING BOLT M14X1,5 3,24 €
78036081000
98 OILFILTER-GASKET SET 350 SX-F 18,66 €
00050000083

Ostatné schémy pre tento model - rám


Ostatné schémy pre tento model - motor